Agat (ex - Diabeł - Radom)

czyli o adoptowanych psach, które były pod naszą opieką
Ayame Nishijima
Posty: 42
Rejestracja: ndz maja 04, 2014 11:50 pm

Re: Ex - Diabeł - Radom

Post autor: Ayame Nishijima »

I bardzo słusznie. Niech się Przystojniak aklimatyzuje.
Fajnie też, że zmieniacie imię. To ważne przy szukaniu domu... A Agat brzmi ładnie.

Ania M.
Posty: 1113
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 6:47 pm

Re: Ex - Diabeł - Radom

Post autor: Ania M. »

Dziś zadzwonił do mnie pan Piotr, bo chciał mi powiedzieć, ze po raz pierwszy nasz czarny potwór sam pozwolił sie dotknąć. :)
No, ja go niby dotykałam, gdy go zawoziłam, ale dotknąć psa trzymanego na lince to nie sztuka, bo nie ma jak uciec. On go dotknął za przyzwoleniem psa, wreszcie pies zaufał choc odrobinkę, ociupinkę. Powoluśku, bardzo powoluśku buduje się zaufanie.

Z wieści innych Agat jakoś zdjął sobie i przegryzł darowana mu obrożę... widocznie mu sie nie podobała :P

Awatar użytkownika
Tonia
Posty: 527
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 3:21 pm

Re: Ex - Diabeł - Radom

Post autor: Tonia »

O, jakie dobre wieści! :) Cierpliwości nam trzeba, a potem dobrego domku dla Agata! :)
Aniu, pewnie przegryzł obrożę, bo mu się nie podobała różowa... :lol:
Ostatnio zmieniony wt cze 10, 2014 10:23 pm przez Tonia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

biedronka8
Posty: 567
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 9:18 pm

Re: Ex - Diabeł - Radom

Post autor: biedronka8 »

To chyba zrobił mega wielki krok do przodu skoro Pan Piotr zadzwonił :) pewnie chcial szybko się podzielić dobrymi wieściami.
A co do obroży to cóż widocznie jakiś elegancik nam się trafił :)
Obrazek

Hania.C
Posty: 373
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 6:37 pm

Re: Ex - Diabeł - Radom

Post autor: Hania.C »

Pierwsze co pomyslalam na temat obrozy to wlasnie to "czy aby nie byla rozowa?" :lol: :lol: ...a byla ?????
Obrazek

Ania M.
Posty: 1113
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 6:47 pm

Re: Ex - Diabeł - Radom

Post autor: Ania M. »

Nie, obroża byłą niebieska, różówa byłą zawieszka z informacją, że ma chipa :mrgreen:

Awatar użytkownika
Karina
Posty: 1231
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 1:24 pm

Re: Ex - Diabeł - Radom

Post autor: Karina »

Supre wieści :) Różowa zawieszka wyjaśnia wszystko ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Karina
Posty: 1231
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 1:24 pm

Re: Ex - Diabeł - Radom

Post autor: Karina »

Brak zdjęć, ale są nowe wieści - czarny Agat robi postępy, małe jeszcze,ale ważne że są. Chłopak zaczyna ufać swojemu opiekunowi. Jak się to pisze, to tak mało objętościowo wychodzi, podczas gdy w rzeczywistości jest to ciężka i mozolna praca opiekuna naszego Agata. Cieszy nas niezmiernie,że są postępy. Malutkie bo malutkie,ale najważniejsze,że są !!!! :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Karina
Posty: 1231
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 1:24 pm

Re: Agat (ex - Diabeł - Radom)

Post autor: Karina »

Czarnuch zrobił mega krok do przodu :) Zaczął ufać swojemu opiekunowi, na tyle,że już nie tylko daje się głaskać,ale baaaaaaa!!!! dal się wyczesać :D :D No może jeszcze nie w całości,ale nie uciekał ;) Dał sobie załozyć nową obrożę i ajk na razie jej nie zeżarł ;) Na spacerach i w kojcu sa postępy. Taka mam zywą nadziję,że Agat w końcu się otworzył i przekonał i teraz to już z górki będzie !!! kilka fotek pieknisia :)
ObrazekObrazekObrazek Obrazek
Obrazek

Hania.C
Posty: 373
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 6:37 pm

Re: Agat (ex - Diabeł - Radom)

Post autor: Hania.C »

Wspaniala wiadomosc :D Oby tak dalej :)
Obrazek

ODPOWIEDZ