Misia - hovkopodobna psia dama

czyli o psach, które znalazły swój nowy dom,a które grzecznościowo były ogłaszane na naszym forum
Ania M.
Posty: 1113
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 6:47 pm

Misia - hovkopodobna psia dama

Post autor: Ania M. »

Cytuje opis suczki z wydarzenia na FB


Witamy wszystkich serdecznie Emotikon smile pozwolę sobie wstawić Misię która szuka domku . Wstawiłam ją też na strony goldenkowe zanim dowiedziałam się ,że ponoć to Hovawart Emotikon smile prosimy o pomoc w szukaniu domku i z góry bardzo dziękujemy .
Misi ,to starsza około 10 letnia sunia .Większość życia spędziła na łańcuchu jednak w domu tymczasowym czuje się jak ryba w wodzie i uwielbia swoje legowisko .To sunia o wielkim sercu ,totalnie łagodna ,stonowana i choć bym chciała coś na nią nagadać to nie mam co Emotikon smile pies ideał w skrócie mówiąc . Na nic nie choruje ,zdrówko dopisuje jedynie kondycja nie najlepsza ,zła dieta i brak ruchu dały efekt dodatkowych nie potrzebnych kilogramów i braku kondycji ,ale spacerki powinny w tym pomóc .Szukasz psa bezproblemowego ? to właśnie Misia jest tym psem .Jest wysterylizowana ,odrobaczona ,zaszczepiona i czeka w woj Łódzkim na nowy dom 500 380 656 ,zadzwoń ,żeby ktoś tego cuda nie sprzątnął ci z przed nosa .Proszę jednak pamiętać ,że Misia to już nie nastolatka i dobrze przemyśleć chęć adopcji .



Obrazek Obrazek
Obrazek

I filmik, gdzie Misia biega z innymi psami.
https://www.youtube.com/watch?v=qsI09HN ... e=youtu.be


Kto pokocha tę psią damę?

Ania M.
Posty: 1113
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 6:47 pm

Re: Misia - hovkopodobna psia dama

Post autor: Ania M. »

Misia mieszka już "u siebie" i pozdrawia :)

Awatar użytkownika
Karina
Posty: 1231
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 1:24 pm

Re: Misia - hovkopodobna psia dama

Post autor: Karina »

To bardzo dobra wiadomość. Dobrego życia i szczęśliwego w nowym domu ! :)
Obrazek

ODPOWIEDZ