Blondyna Tina w typie hovka z Gostynia

czyli o psach, których ogłoszenia znajdują się na naszym forum,ale nie znajdują się pod naszą opieką
Ania M.
Posty: 1113
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 6:47 pm

Blondyna Tina w typie hovka z Gostynia

Post autor: Ania M. »

Blondynka hovkopodobna Tina oczekuje na adopcje w schronisku.

Na swoim wydarzeniu na FB pzredstawia się tak - cytuję za https://www.facebook.com/14497126888674 ... 59/?type=1

Cześć - Jestem Tina
Jestem 4- letnią rudą suczką.
Mówią, że ze mnie straszny urwis... - przyznaje się
Mówią, że charakterna jestem - tak to Ja
Mówią, że stróż ze mnie dobry - nie zaprzeczam... ba - najlepszy
I piszę otwarcie - umiem pokazać ząbki. Więc trzeba nade mną zapanować. Ale proszę się nie bać. Nie taka Tina straszna, jak ją opisują. Od kiedy mieszkam w schronisku w Dalabuszkach, jestem bardzo grzeczna i łagodna, nigdy nie zdarzył mi się żaden nieprzyjemny incydent. Nocami pilnuję razem z kolegą schroniska, a w ciągu dnia z chęcią wychodzę na spacerki z wolontariuszami. Uwielbiam mizianie, ale bez przesady, poważna ze mnie dama, więc trzeba zachować umiar. Utrzymuję czystość, w brudzie przecież mieszkać nie będę
Mówią, że idealnie wyczuwam kiedy mogę sobie pozwolić na więcej, mądra jestem
Mogę mieszkać w kojcu i pilnować Ci podwórka - bo stróż ze mnie najlepszy, ale będziesz musiał wyprowadzać mnie na spacerki i wypuszczać, żebym mogła zbadać teren, czy nic nam nie grozi.
A tak poza tym fajnie chodzę na smyczy. Jestem już po sterylizacji, zaszczepiona, odrobaczona i zachipowana.

No i fotki panny Tiny
Obrazek
Ostatnio zmieniony pt maja 30, 2014 5:24 pm przez Ania M., łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Tonia
Posty: 527
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 3:21 pm

Re: Blondyna Tina w typie hovka

Post autor: Tonia »

Śliczne hovkowe pysio! :)
Obrazek

biedronka8
Posty: 567
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 9:18 pm

Re: Blondyna Tina w typie hovka

Post autor: biedronka8 »

O hovkowy charakterek :D Slicznota z niej :D
Obrazek

Luk
Posty: 143
Rejestracja: ndz kwie 13, 2014 11:19 am

Re: Blondyna Tina w typie hovka

Post autor: Luk »

No i co słychac u tej biedulki?
Życie schroniskowe wypacza charakterki, niestety

ODPOWIEDZ