Energetyczny hovek

czyli jak przechytrzyć hovka
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 393
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 6:52 pm

Energetyczny hovek

Post autor: Kasia »

Nie wiem, czy piszę w dobrym dziale, ale ten wydał mi się najodpowiedniejszy. Thugo będzie miał niedługo 2,5 roku i ogrom jego energii zaczyna mnie niepokoić. Wiem, że jest w kwiecie wieku i to pewnie normalne, ale łażę z nim na codziennie na dwugodzinne spacery, dodatkowo niemal codziennie około godziny biega z zaprzyjaźnionym chartem, mąż trenuje z nim psio-ludzkie zapasy ze sznurkiem, bawimy się w naukę różnych nowych rzeczy, słowem - Thugo ma zagospodarowane jakieś 4 godziny dziennie, a mimo tego, a może WŁAŚNIE DLATEGO energia go rozpiera i rzadko kiedy ma dość. Zaczepia nas, zaprasza do zabawy, a mnie się serce kroi, że nie mogę się z nim bawić cały dzień, ale poza nim mam jeszcze trochę do zrobienia ;)
Zastanawiam się, jak rozładować jego energię, bo chyba ilość powinnam zamienić w jakość. A może przesadzam i mojemu psu od dobrobytu poprzewracało się w przysłowiowych...? ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Tonia
Posty: 527
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 3:21 pm

Re: Energetyczny hovek

Post autor: Tonia »

Kasiu, zacznij z nim tropić, to zobaczysz, jak szybko zejdzie z niego energia. Bo to jest praca głowa (nosem), a nie mięśniami! I oczywiście, im więcej ma ruchu, tym lepszą ma kondycję fizyczną. Teraz czas na głowę. ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 393
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 6:52 pm

Re: Energetyczny hovek

Post autor: Kasia »

Mogę sama z nim tropić, czy muszę kolektywnie z instruktorem? Bo nie jestem fanką zajęć grupowych :(
Obrazek

Ania M.
Posty: 1113
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 6:47 pm

Re: Energetyczny hovek

Post autor: Ania M. »

Możesz sama.

ODPOWIEDZ