Aisha roczna hovawartka

czyli o adoptowanych psach, które były pod naszą opieką
Ania M.
Posty: 1113
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 6:47 pm

Aisha roczna hovawartka

Post autor: Ania M. »

Nowego domu potrzebuje Aisha. Ma rok i jest wysterylizowaną, rodowodową suczką rasy hovawart.
Jest bardzo grzeczna, skora do zabawy, energiczna, przyjazna dla ludzi i zwierząt. Ładnie chodzi na smyczy i jest nastawiona na kontakt z człowiekiem.
Będzie radosnym towarzyszem swojego opiekuna.
Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt: tel. 501 462 586


Obrazek

Obrazek

Ewa
Posty: 1
Rejestracja: ndz mar 16, 2014 10:35 pm

Re: Aisha roczna hovawartka

Post autor: Ewa »

Cieszę się, że maleńka tak szybko znalazła dom. Oby już na stałe.

Awatar użytkownika
Arisai
Posty: 321
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 5:48 pm

Re: Aisha roczna hovawartka

Post autor: Arisai »

Sunia znalazła cudowny domek, w którym jest bardzo szczęśliwa. Ma za towarzysza ślicznego hovka, z którym razem się fajnie bawią :P
Fotki z nowego domku Aishy :P

Obrazek

Obrazek

Obrazek

biedronka8
Posty: 567
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 9:18 pm

Re: Aisha roczna hovawartka

Post autor: biedronka8 »

Byłam dzisiaj z wizytą u rodziny Maszki :D
Jestem nią zachwycona. Maszka jest wyjątkową sunią. Jestem pewna ,że gdybym miała ją przewozić to bym ją zabrała do siebie. Wcale nie dziwię się Edycie ,że widząc ją już za płotem wiedziała ,że wraca do domu razem z Maszką. Sunia bez żadnych kłopotów zaklimatyzowała się w nowym domu. Od razu jak weszła poszuła się jak u siebie. Felek traktuje Maszkę jak młodszą siostrę :D czasem tylko jak już ma dość jej zaczepek to wyraznie jej da o tym znać. Edyta opowiadała , jak byli na spacerze i Maszkę atakowała suka Onka to wtedy Felek stawał między nie i wyrażnie bronił Maszkę mimo ,że tą sunie zna bo od 2 lat razem spacerowali.
Felek dogadał się z Maszką w sprawie miejsca do spania. Oddał jej miejce w sypialni a sam przeniósł się na jej posłanie. Edyta myślała ,że psy bedą inaczej spać , ale widać one same zdecydowały kto i gdzie ma spać.
Maszka w domu po chwiach pieszczot i miziania położyła mi się przy nogach i grzecznie sobie spała.
Ma dużo ruchu więc ładnie wyszczuplała. Tak sobie myślę ,że tak miało być i to właśnie ten dom jest tym najlepszym dla Maszki.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Karina
Posty: 1231
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 1:24 pm

Re: Aisha roczna hovawartka

Post autor: Karina »

Cud i miód :D Ależ cieszą takie historie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Tonia
Posty: 527
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 3:21 pm

Re: Aisha roczna hovawartka

Post autor: Tonia »

Jaka radość! Świetnie, że Edyta dała Felkowi siostrzycę - teraz już na pewno nikt nie będzie się nudzić! :lol:
Bardzo się cieszę, że Maszeńka ma taką wspaniałą rodzinę! :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 393
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 6:52 pm

Re: Aisha roczna hovawartka

Post autor: Kasia »

Obłędnie się cieszę :D :D :D Masza pięknieje z dnia na dzień :D Jak dobrze, że tak to się wszystko skończyło! :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Karina
Posty: 1231
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 1:24 pm

Re: Aisha roczna hovawartka

Post autor: Karina »

Masza ma się super dobrze. Z Feliksem dogadują się super,ale przecież Feliks to dżentelmen w każdym calu,więc nie mogło być inaczej. Suczka jest szczęśliwa, radosna, grzeczna, ma dużo ruchu, zabawy, kontaktu ze swoimi ludźmi. Kocha i jest kochana. Czy czegoś więcej psu potrzeba do szczęścia? :D I kilka zdjęć z wakacji Maszy i Feliksa

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
Obrazek

Ania M.
Posty: 1113
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 6:47 pm

Re: Aisha roczna hovawartka

Post autor: Ania M. »

Jakby znajome plenery ;)

Wakacje nad wodą... cudownie :)

Awatar użytkownika
Tonia
Posty: 527
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 3:21 pm

Re: Aisha roczna hovawartka

Post autor: Tonia »

Fantastyczna para szczęśliwych psiaków! Wiedziałam! 8-)
Obrazek

ODPOWIEDZ