Daisy - słoneczna suczka

czyli o adoptowanych psach, które były pod naszą opieką
Ania M.
Posty: 1113
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 6:47 pm

Daisy - słoneczna suczka

Post autor: Ania M. »

Taka oto Daisy znalażła się pod opieką Fundacji HovaWarty.
Suczka jest młoda, dwuletnia, energiczna, wesoła i skoczna.
Pierwsze zabiegi jakie planujemy to odrobaczania, zabezpieczenie p. kleszczom i pchłom, szczepienie.
Suczka zamieszkała w jednym z naszych ulubionych hotelików.

Obrazek

Ania M.
Posty: 1113
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 6:47 pm

Re: Daisy - słoneczna suczka

Post autor: Ania M. »

Daisy zaklepana :D

Luk
Posty: 143
Rejestracja: ndz kwie 13, 2014 11:19 am

Re: Daisy - słoneczna suczka

Post autor: Luk »

Trzymam kciuki za finalizację tej szczęśliwej info :-)

Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 393
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 6:52 pm

Re: Daisy - słoneczna suczka

Post autor: Kasia »

W sobotę 5 grudnia byłam w Ostoi, poznałam Daisy i jestem absolutnie oczarowana. Sunia jest prześliczna. Zdjęcia nie oddają jej urody.
Wpatrzona w człowieka, chce się tulić, miziać, być razem. Jeśli nie - też nie ma problemu, byle można było pobiegać :) Z innym psem - super, sama - też super. Jest skoczna. Przy mnie przesadziła ok. metrowej wysokości furtkę. Bez rozbiegu wskoczyła na nią i zeskoczyła po drugiej stronie, żeby pozwiedzać frontową część Ostoi (dla porównania - kiedy poszłam do domu na zalewajkę - pycha!- Thugo przez kwadrans grzecznie czekał na mnie przy tej samej furtce, choć był świadkiem skoku Daisy). Słabo reaguje na imię, ale bardzo ładnie reaguje na człowieka. Kiedy usłyszała głos mamy Anity - pani Lidii, a raczej zauważyła, że jest wołana, od razu przybiegła i dała się wprowadzić na wybieg. W swoim kojcu grzeczna (chyba że na zewnątrz jest jakaś impreza, wtedy domaga się uwagi), nie wyobrażam sobie, żeby mogła niszczyć w domu. Anita twierdzi, że nie ma potrzeby uczyć jej klatkowania.
Dla osoby zorientowanej w hovawarcim eksterierze bardziej przypomina setera, niż hovka (z daleka można się pomylić) ale dla osób postronnych - nie do odróżnienia! Słowo honoru :) Thugo biegał po wybiegu z Ferstem, nagle na wybieg wchodzi ojciec Anity. Thugo podbiega i zostaje przezeń wyczochrany ze słowami: Dejzunia nasza śliczna :lol: Mija godzina, przyjeżdzają wolontariusze Ostoi i Thugo zostaje wyczochrany, tym razem ze słowami: Dejzi kochana :lol: Całe szczęście, że w tym czasie Dejzi przebywała w kojcu, bo biedni ludzie pewnie myśleliby, że widzą podwójnie ;)
Ostatnio zmieniony śr sty 27, 2016 10:19 am przez Kasia, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Ania M.
Posty: 1113
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 6:47 pm

Re: Daisy - słoneczna suczka

Post autor: Ania M. »

.
Ostatnio zmieniony wt sty 26, 2016 9:48 pm przez Ania M., łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Karina
Posty: 1231
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 1:24 pm

Re: Daisy - słoneczna suczka

Post autor: Karina »

Mimo wspaniałego charakteru,a może właśnie przez to, Daisy nadal szuka domu !!
Obrazek

Ania M.
Posty: 1113
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 6:47 pm

Re: Daisy - słoneczna suczka

Post autor: Ania M. »

Tak niestety się złożyło, że Daisy chyba będzie poszukiwać opiekuna i domu.


Daisy jest śliczna


Obrazek Obrazek

Daisy jest zgrabna

Obrazek

Daisy ma czarne podniebienie, ale to kompletnie o niczym nie świadczy ;)

Obrazek

Jest tak radosna, że nawet klosz, który nosiła po zabiegu sterylizacji nie był w stanie popsuć jej humoru i odebrać ochoty do zabaw


Obrazek
Ostatnio zmieniony sob sty 30, 2016 11:30 pm przez Ania M., łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 393
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 6:52 pm

Re: Daisy - słoneczna suczka

Post autor: Kasia »

Daisy uwielbia bawić się z innymi psiakami. Jest wyjątkowo zgodna :)
Oto dowód na filmiku.

https://www.facebook.com/34877489532423 ... 7/?theater
Obrazek

Awatar użytkownika
Karina
Posty: 1231
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 1:24 pm

Re: Daisy - słoneczna suczka

Post autor: Karina »

Daisy jest bardzo energiczna, poszukujemy dla niej człowieka aktywnego i konsekwentnego, który będzie umiał się oprzeć jej urokowi ;). Daisy jest socjalizowana i uczona psiej kultury,ale i tak jej nowy człowiek będzie musiał wykazać się cierpliwością i uporem. Daisy oprócz zajęć dla łap będzie potrzebowała zajęcia i dla głowy. To suczka, którą można szkolić. Piękna, energiczna, zabawowa :) Daisy wypatruje swojego Nowego Domu i tego jedynego człowieka :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Karina
Posty: 1231
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 1:24 pm

Re: Daisy - słoneczna suczka

Post autor: Karina »

Daisy powolutku zaczyna się stabilizować. Fotki ze spacerku :)

Obrazek Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ