Kami - czas iść na swoje

czyli o adoptowanych psach, które były pod naszą opieką
Hania.C
Posty: 373
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 6:37 pm

Re: Kami - czas iść na swoje

Post autor: Hania.C »

No teraz to i ja wymiękłam.Wyglaszczcie,wytarmoscie te naszą pierwszą biedę !Kochani jestescie :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Karina
Posty: 1231
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 1:24 pm

Re: Kami - czas iść na swoje

Post autor: Karina »

Wykochajcie oswojonego dzikuska :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Tonia
Posty: 527
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 3:21 pm

Re: Kami - czas iść na swoje

Post autor: Tonia »

Cudnie! Brak mi słów, żeby napisać, jak bardzo się cieszę! :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 393
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 6:52 pm

Re: Kami - czas iść na swoje

Post autor: Kasia »

Oczy się same robią wilgotne... Dzięki :)
Obrazek

Katera
Posty: 17
Rejestracja: pt sie 22, 2014 8:45 pm

Re: Kami - czas iść na swoje

Post autor: Katera »

Aż trudno mi uwierzyć, ile w jednym psiaku może być energii... i to niezależnie, czy przesiedział kilka godzin w kojcu podczas naszej nieobecności, czy właśnie wróciliśmy z dwugodzinnego spaceru - on się chętnie pobawi, pogoni, poskacze, potarmosi sznurek... jest niezniszczalny! a jak jeszcze do tego cokolwiek przejedzie koło płotu, to jeszcze oznajmi całemu światu, kto tu jest gospodarzem!

Ten tydzień był dla nas trudny, bo zostałam sama z psami, co znaczy, że sporo siedziały zamknięte, ja gimnastykowałam się, żeby szybko z pracy wracać, a do tego spacery były niewskazane przez kobiece przypadłości Irenki - cóż, uroki posiadania suki-funkcjonariusza (nie możemy jej wysterylizować)... a Kamo, okazało się, jeszcze pamięta co nieco ;) ale już sytuacja wraca do normy, więc w weekend je przegonimy za wszystkie czasy :) może w jakieś górki się wybierzemy?

Wiem, że rzadko piszę, że trzeba się upominać o aktywność na forum, ale sporo się dzieje i komputer w domu, to ostatnia rzecz, na jaką mam ochotę. Postaram się jeszcze niedługo wrzucić jakieś zdjęcia, ale ciężko zrobić cokolwiek udanego, bo Kamo zbyt żywotny jest i nawet tryb sportowy nie zawsze daje radę, a nie chcę zaśmiecać forum zdjęciami rozmazanego Kamyka :)

Awatar użytkownika
Karina
Posty: 1231
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 1:24 pm

Re: Kami - czas iść na swoje

Post autor: Karina »

Bardzo się ciesze,że Wam się tak super układa :) Oj, wiem coś o tym,jak suczka ma cieczkę,tyle,że u mnie trochę na odwrót,bo suka po sterylce,ale Borusiowi to wcale nie przeszkadza ;) Jak tylko będziecie miec czas to piszcie i z niecierpliwością czekam na zdjęcia :)
Obrazek

Katera
Posty: 17
Rejestracja: pt sie 22, 2014 8:45 pm

Re: Kami - czas iść na swoje

Post autor: Katera »

próba numer 1276 zrobienia zdjęcia z psem... nie usiedzi, bo nie! ale w końcu coś się udało - tylko nie wrzucajcie tego na fb, bo nie udostępniam tam własnych zdjęć.
WP_20150328_14_17_55_Pro.jpg
WP_20150328_14_17_55_Pro.jpg (186.32 KiB) Przejrzano 10604 razy

Luk
Posty: 143
Rejestracja: ndz kwie 13, 2014 11:19 am

Re: Kami - czas iść na swoje

Post autor: Luk »

CUDNE, aż sie uśmiechnełam.

Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 393
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 6:52 pm

Re: Kami - czas iść na swoje

Post autor: Kasia »

Chylę czoła - suka z cieczką i spory samiec, niechby i po kastracji... musiało być wesoło :roll: Dzięki za newsy i fotkę - Kamo cudny jak laleczka :D Mizianki dla Was Wszystkich!
Obrazek

biedronka8
Posty: 567
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 9:18 pm

Re: Kami - czas iść na swoje

Post autor: biedronka8 »

Portret pierwsza klasa. Piękny chłopak z Kamisia jest :)
a co do jego pamięci hm od kastracji minęło juz sporo czasu, wetka kiedys mi mówiła ze po pół roku hormony się uciszają ale widać nie u każdego ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ