Kudłaty z Wejherowa

czyli o adoptowanych psach, które były pod naszą opieką
Hania.C
Posty: 373
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 6:37 pm

Re: Kudłaty z Wejherowa

Post autor: Hania.C »

Dzis dzien bez burczenia.Aira wyluzowala.Merdają ogony ,drzwi tarasowe juz nie są za ciasne ;-)Kudlaty postanowil byc dżentelmenem i przyjąl "na klate ' czesanie ,czym zaskarbil sobie wdziecznosc obu dziewczyn ;)
Jesli blondynkom wydawalo sie ,że dwie moje rece do glaskania trzech psow to za malo,to teraz odkryly,że przede wszystkim te dwie rece to za malo do trzymania trzech grzebieni :lol:
Obrazek

Luk
Posty: 143
Rejestracja: ndz kwie 13, 2014 11:19 am

Re: Kudłaty z Wejherowa

Post autor: Luk »

Piekne widoki :D :D :D
Najbardziej podziwiam... niebieską piłke; przeżyla, aż tyle czasu :(
Powodzenia ze szcześliwym, ZDROWYM stadkiem :D

Hania.C
Posty: 373
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 6:37 pm

Re: Kudłaty z Wejherowa

Post autor: Hania.C »

Bylismy po poludniu w szkole .WSZYSCY :)
Podroz samochodem bez poblemow.Przywiazani do jednego slupka wytrzymali bez zadymy.Cwiczyli na zmianę.Kudlatemu najlepiej wychodzi "na przod"- bez komendy :lol: :lol: :lol:
Nie da sie ukryc ,ze najbardziej interesowaly go inne psiaki.Mialo byc kameralnie ,a bylo ponad 10 psow.Udalo mi sie jednak kilkakrotnie zlapac z nim kontakt i odwrocic jego uwage od psow.Nagradzany smaczkami cwiczyl przychodzenie na zawolanie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Karina
Posty: 1231
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 1:24 pm

Re: Kudłaty z Wejherowa

Post autor: Karina »

Jejku Hania, jednego co mi brakuje do Twoich opisów to zdjęć :) Ależ Kudłaty ma farta ,nawet do szkoły chodzi ;)
Obrazek

Hania.C
Posty: 373
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 6:37 pm

Re: Kudłaty z Wejherowa

Post autor: Hania.C »

Zdjecia zalatwimy,na razie musze sie gimnastykowac zeby ten tercet w szkole ogarnąć.Kudlaty czuje sie coraz pewniej i już z Airą robią zawody kto wyzej ogon podniesie ....Wielka zazdrosc o moja osobę...Tu czeka nas praca.W domu odnalazl sie swietnie ,choc wygladal mi bardziej na psa trzymanego na zewnatrz.W schronisku tez sie zdziwili jak powiedzialam ,ze go trzymam w domu.
Obrazek

Luk
Posty: 143
Rejestracja: ndz kwie 13, 2014 11:19 am

Re: Kudłaty z Wejherowa

Post autor: Luk »

Takie wiadomości; to miodzio na nasze psiolubne serducha :D :D :D

Awatar użytkownika
Tonia
Posty: 527
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 3:21 pm

Re: Kudłaty z Wejherowa

Post autor: Tonia »

Haniu, jak Ty to ogarniasz - z trzema psami w szkole??? Ja z jednym czasem mam problem, porwałam się na dwa, a Ty masz trójcę!!! Podziwiam~ :D
Obrazek

Hania.C
Posty: 373
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 6:37 pm

Re: Kudłaty z Wejherowa

Post autor: Hania.C »

Samochodem jezdza zgodnie.Dla moich dziewuch szkola to czysta przyjemnosc ,a Kudlas ma sie czego uczyć.Cwiczą na zmianę.Kudlaty oczywiscie tylko posluszenstwo.Nie wyobrazam sobie ,zeby z powodu Kudlatego dziewczynom mialo sie jakos pogorszyć ,a z kolei Kudlatemu szkola baardzo sie przyda ;-)Wiesz,my ambicji zawodniczych nie mamy.To tylko bardzo przyjemne i pożyteczne wspolne spedzanie czasu ;)
Obrazek

Ania M.
Posty: 1113
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 6:47 pm

Re: Kudłaty z Wejherowa

Post autor: Ania M. »

Hania jest bezlitosna :D , Kudłaś musi zaznac nie tylko przyjemności, ale i obowiązków, które zapewne i tak będa dla niego kolejną przyjemnościa.

Hania.C
Posty: 373
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 6:37 pm

Re: Kudłaty z Wejherowa

Post autor: Hania.C »

Dzis nerwowe przebudzenie.W domu cisza,dziewuchy śpia.Stan psow w domu -1 :o Otwarte drzwi do ogrodu... :o :o.Smycz Kudlatego na miejscu.niemozliwe ,zeby zwial .Drzwi w domu otwiera tylko Tia.Sprawdzam kogo jeszcze brakuje-brakuje mojego Syna :lol: :lol: Już wiem,choc trudno mi uwierzyć :) Chlopaki wymkneli sie na poranny spacer :D .A jakze ,nawet zadzwonili do mnie z pytaniem czy mi psa nie brakuje ;) Gdy zobaczylam Ich wracajacych nie moglam sie napatrzyc.Kudlas szedl pieknie przy nodze,mina zadowolona i pewna....tak ten pies byl na pewno psem mezczyzny...nie przeszkadzala mu nawet czerwona smycz Airy :lol: :lol: :lol:
Obrazek

ODPOWIEDZ