Kalendarz fundacji

czyli sprawy okołofundacyjne
Awatar użytkownika
Karina
Posty: 1231
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 1:24 pm

Kalendarz fundacji

Post autor: Karina »

Kochani! Jako fundacja działamy od niedawna, ale mamy już spore sukcesy na koncie. Udało się nam znaleźć wspaniałe domy dla wielu poszkodowanych psiaków. Nie prowadzimy działalności gospodarczej, więc nie mamy zapewnionych stałych dochodów, utrzymujemy naszych podopiecznych z datków i ze sprzedaży cegiełek. Bardzo wiele Wam zawdzięczamy. Chcemy, aby kolejną taką cegiełką był fundacyjny kalendarz. Będą tam nasi podopieczni, którzy już nie muszą iść z podkulonym ogonem przez życie, ale chcemy też, aby w tym kalendarzu znalazły się nasze ukochane hovki, wypieszczone pupile. Chcemy w ten sposób pokazać,że nie tylko wychuchany i wypieszczony pies od małego, potrafi być najwierniejszym przyjacielem człowieka, ale również te psy, które mają ciężkie przeżycia za sobą. Dlatego wątek przewodni tego kalendarza to "Mój hovawart - moje szczęście". Przysyłajcie na adres poczty hovkowej hovki@hovawarty.org.pl po trzy zdjęcia swoich pupili. Pora roku jest obojętna Emotikon wink. Pamiętajcie, że nasi obecni i przyszli podopieczni liczą na Was. Im więcej uda się nam zgromadzić środków, tym większej liczbie psów uda się pomóc, a Wy będziecie mieć wyjątkową pamiątkę Emotikon smile. Dziękujemy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Karina
Posty: 1231
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 1:24 pm

Re: Kalendarz fundacji

Post autor: Karina »

Niedawno ogłosiłyśmy akcję z kalendarzem i już jest odzew na nasz apel. Przedstawiamy nadesłane zdjęcia. Ciekawe, kto odgadnie najwięcej psów ;) ? Bardzo wszystkim dziękujemy za nadesłane zdjęcia i zachęcamy innych do przysyłania fotek swoich podopiecznych - ten kalendarz to będzie fajna pamiątka :) . Raz na jakiś czas będziemy odświeżać wątek :)
https://www.dropbox.com/sh/8vns8qqirwwp ... ks4Xa?dl=0
Obrazek

Awatar użytkownika
Morcysiowa
Posty: 22
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 3:48 pm

Re: Kalendarz fundacji

Post autor: Morcysiowa »

A ja jakaś mało kumata jestem,obejrzałam zdjęcia na Dropboxie, ale nie wiem gdzie mogę podesłać fotkę ?

Hania.C
Posty: 373
Rejestracja: ndz mar 09, 2014 6:37 pm

Re: Kalendarz fundacji

Post autor: Hania.C »

Kopiuję ;)
Przysyłajcie na adres poczty hovkowej hovki@hovawarty.org.pl
Obrazek

Awatar użytkownika
Morcysiowa
Posty: 22
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 3:48 pm

Re: Kalendarz fundacji

Post autor: Morcysiowa »

Dzięki :oops:

ODPOWIEDZ